Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Πώς σας φαίνεται το forum μας?
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΣαβ Δεκ 26, 2009 11:22 pm από Grim Reaper
Πείτε μας …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 18
εν αρχή ειν τα λαμόγια....
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΚυρ Μαρ 09, 2008 6:31 pm από radiki
βασικά …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 0
Ψηφοφορία
Πώς σας φαίνεται το forum μας?
 Τέλειο!
 Αρκετά καλό!
 Μέτριο...
 Δεν με τρελένει...
 Χάλια...
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Για να βλέπουμε την ώρα
Πειρατής Μαυρογένης
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Κορυφαίοι συγγραφείς
Grim Reaper
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
hionath1980
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
radiki
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
MiK3
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
jomag
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
KatRina
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
Hax
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
vkanta
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
ntiplamogio
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
anelehtos
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_lcapη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Voting_barη ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Vote_rcap 
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 224
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η n0grravt

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 2409 θέματα σε 1423 θέματα
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 106, στις Τετ Δεκ 23, 2009 2:35 am
The Lamogia On Facebook!
Πρόσφατα Θέματα
» Τεχνική Υποστήριξη:)
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2015 4:08 pm από AggelosSap

» Ερώτηση παγίδα
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΤρι Μαρ 31, 2015 8:51 pm από AggelosSap

» Αστεία βίντεο 2014
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΤρι Μαρ 31, 2015 8:48 pm από AggelosSap

» Αγαπημένες σειρές
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 20, 2015 5:04 pm από AggelosSap

» Θα τρώγατε σε ένα εστατόριο- τουαλέτα;
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 2:13 pm από hionath1980

» Video games που αντί χειριστηρίου, παίζονται... κατουρώντας!
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 2:03 pm από hionath1980

» 62 μαθητές "βλέπουν" ufo να προσγειώνεται στο σχολείο τους!
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 11:05 am από hionath1980

» Άγνωστο ιπτάμενο αντικείμενο κατά τη διάρκεια αεροπορικών επιδείξεων!
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 10:54 am από hionath1980

» Τι είναι το λευκό ιπτάμενο αντικείμενο που καταγράφηκε δίπλα σε πολιτικό αεροσκάφος;
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 10:51 am από hionath1980

» Τι είναι το άγνωστο αντικείμενο που εντοπίστηκε κοντά στον Ήλιο!
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 10:45 am από hionath1980

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Λέξεις Κλειδιά
destinator

 

 η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν....

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
radiki
Αρχιλαμόγιο
Αρχιλαμόγιο
radiki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 506
Ηλικία : 50
Τόπος : εκτός τόπου και χρόνου
Ασχολίες : ραδικιές κ λαμογιές
Χιούμορ : σατανικό?
Registration date : 06/03/2008

η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν....   η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν.... Icon_minitimeΤρι Μάης 06, 2008 8:57 pm

βενιαμίν= δε την ξερετε ακομα αλλα πιστεψτε με.... θα την μαθετε και μαζι μ αυτην θα μας μάθουν και στα καναλια....
ραδικι= ελα μου ντε...
χασαν= γκεστ σταρ κουκου κι εντελως τζαζ


(η βενιαμιν εχει ενα σαικο μαγνητη να μαγνιτιζει οτι κουλο υπάρχει σε αποσταση 500 χλμ...)

την εχουμε πεσει παγκακι παραλια διπλα στο αγαλμα του αλεκου εγω η βενιαμιν και αλλα 4 ατομα και λεμε μαλακιες.
βλεπουμε ενα τυπο να πηγενει δεντρο δεντρο απ τη σουρα με ενα μπουκαλι ρετσινα στο χερι και απο το τεραστιο παρκο που διαλεξε να ερθει???
εεεε?
που????
μα φυσικα διπλα στη βενιαμιν.

και σας παραθετω μερικα απο τα απόλυτα τοπ του περιπου 2ωρου διαλογου:

-χασαν (ετσι μας ειπε οτι τον λενε αργοτερα) κοπελια γιατι εισαι -χικ- στεναχωριμενη?
-βενιαμιν:μολις με χωρισαν
-γιατι βρε? τοσο καλο κοριτσι, ποιος σε χωρισε?
-βενιαμιν: αυτη. (ραδικι) δε μ αγαπαει πια.
-χασαν:το παλικαρι?(δειχνοντας εμενα)
-βενιαμιν:οχι αυτη σου λεω γυναικα ειναι. δε μ αγαπαει πια.
-χασαν:με σενα τα ειχε? (σε μενα) δηλαδη ειστε απ τη λεσβο?
-ραδικι: οχι εγω απ τη λημνο ειμαι
-χασαν: ε, κι αυτη στη λαρισα δεν ειναι?


-χασαν: και γιατι ρε κοπελια δεν την αγαπας?
-ραδικι:δε μου εβγαζε γουστα. την βαρεθικα και την εδιωξα
-χασανSadστην βενιαμιν που ειναι καμια 50 κιλα μαζι με τα ρουχα) ειναι που εισαι χοντρουλα ρε κοπελια. χασε κανα κιλο να σε θελει παλι



-χασαν: χθες πηρα τη κοπελια μου στην ξανθη τηλεφωνο
-βενιαμιν:εχεις και κοπελια?
-χασαν: ναι παντρεμενη ειναι
-βενιαμιν: αρα ειναι γυναικα σου
-χασαν: οχι κοπελα μου ειναι
-βενιαμιν: αλλα ειναι παντρεμενη με αλλον
-χασαν:οχι με μενα ειναι
-βενιαμιν:ειναι παντρεμενη με αλλο αλλα τα εχει μαζι μου
-χασαν. οχι λεμεεεεεεεεεεεεε. με μενα ειναι παντρεμενη αλλα τα εχει με αλλον
-βενιαμινSadδε θυμαμαι τι ειπε εδω. ειχε παρει τα βουνα αλλαλαζοντας)



-χασαν:την εκανες τωρα να κλαιει και να τρεχει
-ραδικι:εγω?εσυ την εκανες που την ειπες χοντρη.
-χασαν:ε, ενταξυ μωρε τωρα αδυνατισε. παρτην πισω. καλο κοριτσι φαινεται
-ραδικι: κοιτα να δεις. το εχω ψαξει διεξοδικα και εις βαθος αλλα διαπιστωσα με αναμικτα συναισθηματα που πηγαζουν απο τα υποκαλυπτομενα υποσυνιδητα πρωιμα βιοματα μου οτι με την κοπελα δεν θα μπορουσα ποτε να φτασω στην πεμπτουσια της καμασουτρικης νιρβανας στην οποια αποσκοπω διοτι υπολιπεται σε συμαντικο τολμω να πω βαθμο του εσωτερικου βαθους που απαιτιται για την πληρωση αυτων μου των αιτηματων. αρα ειναι ανωφελο.
-χασανSadμεταξυ 7ης και 12ης καμενης φλαντζας)ναι τελικα ειναι χοντρη αλλα θα χασει κιλα μωρε.




σκαει μυτη ο αντονι. οπου αντονι νηγιριανος ποδοσφαιριστης που γνωριζει τη βενιαμιν (μονο) και φυσικα μπενει στη κουβεντα.
αν θεωριται οτι μεχρι στιγμης το ολο σκινηκο ειναι απιστευτο προσθεστε σαν κερασακι το οτι ο αντονι δε ξερει γρι ελληνικα και εγω και η βενιαμιν μεταφραζουμε στα αγγλικα.
μερικες φορες μαλιστα μηλαει και ο χασαν αγγλικα τα οποια τα μεταφραζουμε εμεις στον αντονι. αλλες φορες παλι, ο χασαν μεταφραζει στον αντονι τα αγγλικα και ο αντονι μας μετα-μεταφραζει τα χασαν-αγγλικα σε απλα αγγλικα οστε να τα καταλαβουμε!!!!


χασαν:γιου μποι φρεντ χερ? (ελ μεταφρ. εισαι ο γκομενος της(βενιαμιν)
αντονι: (κατοπιν μεταφρασεως μου , και της βενιαμιν) νο αι αμ φρεντ
(μεταφραση τα αγγλικα σε ελληνικα και ξανα σε αγγλικα διοτι απο ενα σημειο και μετα του μηλουσαμε του χασαν μονο στα αγγλικα που ηταν πλεον το μονο που καταλαβενε στην δικη του παντα διαλεκτο πχ: νο χασαν μι φρεντμποι το χιμ (χι ισ νοτ μαι μποιφρεντ)
χασαν:αι μερι του γιου (ι γουιλ μερι γιου του αναφερομενος σε αντονι &βενιαμιν)
αντονιSadδε μηλαει επαθε εγκεφαλικη κραμπα)
χασαν:μπατ ι κουμπαρος δε κουμπαρα τρις φορες δε γουικ
βανιαμιν(αφου εξιγει στον αντονι τι ειπε) α, νο. νοτ λαικ δις
χασαν:ε, τοτε νο κουμπαρος εγω! (με πισμα!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thelamogia.heavenforum.com
 
η ιστορια του μικρού χασαν κ της βενιαμιν....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ..!(Δικιές μας φωτο, ποιήματα, ιστορίες & λοιπά καλλιτεχνήματα) :: Οι πιο αστείες μας στιγμές (γκάφες, αστείες καταστάσεις, κτλ)-
Μετάβαση σε: